Kontaktné šošovky

Kontaktné šošovky sú veľmi obľúbeným doplnkom k okuliarom. Ak sa rozhodnete  pre používanie kontaktných šošoviek, zvýšite si komfort videnia pri športe a pri činnostiach, kde okuliare môžu prekážať.

Radi Vám kontaktné šošovky naaplikujeme a odporučíme taký typ šošoviek, ktorý Vám bude vyhovovať nielen z hľadiska zdravotného ale aj účelu a dĺžky nosenia.

Aplikácia kontaktných šošoviek

Po zmeraní zraku a dôkladnom preskúmaní predného segmentu oka Vám pomôžeme vybrať vhodné kontaktné šošovky, aby čo najviac sedeli Vašim požiadavkám a parametrom Vášho oka. Všetky merania vykonávame na oftalmologickej jednotke, ktorá pozostáva z najmodernejších prístrojov. Predpokladom úspešného nosenia kontaktných šošoviek je dodržiavanie pokynov optometristu a termíny kontrol. To, že sa v šošovkách cítite dlhodobo dobre neznamená, že na oku neprebiehajú žiadne zmeny. Neriskujte zdravie svojich očí. Sme pripravení odpovedať na všetky Vaše otázky.

Na aplikáciu kontaktných šošoviek sa môžete objednať online alebo na tel. č. 02 / 45 248 147. Vyhraďte si dostatok času, ideálne aspoň 1 hod.

Kontakt

AD Optika
Kazanská 54
821 06 Bratislava
02 / 45 248 147
0908  727 657

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV - COOKIES

Cesta k nám

Napíšte nám