Dioptrické okuliare

Okuliare sú najstaršou korekčnou pomôckou pre naše oči. Za celú dobu svojej existencie prešli veľkým vývojom, ale najsilnejší rozvoj zaznamenávame v poslednej dobe.

Výroba okuliarových rámov je veľmi ovplyvnená vývojom nových technológií a zaradením niektorých nových materiálov do tohto odboru, ktoré sú charakterizované ľahkosťou, pružnosťou a antialergičnosťou.

Ponúkame Vám široký sortiment okuliarových rámov, ktorý predstavujú nielen štandardné rámy, ale predovšetkým modelové rady významných svetových značiek zohľadňujúce módne trendy súčasnosti ako aj detské rámy.

Vždy by sme mali myslieť na to, že len jedny okuliare nám nestačia. Nielen, že potrebujeme mať náhradné okuliare pre prípad nehody, ale aj pre rôzne spoločenské situácie.

Slnečné okuliare

Slnečné ultrafialové žiarenie urýchľuje starnutie očnej šošovky a môže spôsobovať jej ďalšie nepriaznivé zmeny. Slnečné okuliare slúžia predovšetkým k ochrane zraku pred UV žiarením. Problémy s ozónovou vrstvou našej atmosféry vyžadujú venovať maximálnu pozornosť ochrane zraku pred slnečným žiarením a to výberom správnych slnečných okuliarov a to nielen pre dospelých ale predovšetkým pre deti výberom detských slnečných okuliarov. Je totiž všeobecne známe, že detské oči sú veľmi zraniteľné.

Šošovky slnečných okuliarov sú vyrobené z kvalitných organických materiálov, ktoré sú charakterizované:

Zhotovujeme podľa Vašich požiadaviek aj dioptrické slnečné okuliare  vo všetkých módnych i štandardných farebných odtieňoch a povrchových úpravách. V našej optike sú Vám k dispozícií vzorky,  z ktorých si môžete vybrať a prikladať farebné sklá skla priamo k rámu, ktorý si vyberáte.

Športové okuliare

Ponúkame športové okuliare značiek Rudy Project, Carrera, Polaroid a iné, do ktorých Vám, ak je to potrebné, vsadíme dioptrické sklá (slnečné aj číre).
Konštrukcia niektorých modelov umožňuje upevnenie tzv. klipu alebo špeciálneho adaptéru pre vsadenie dioptrických skiel. Do niektorých Vám vieme zabrúsiť dioptrické sklá priamo.
Pre tieto účely vykonáme meranie zrakovej ostrosti, zmeranie individuálnych parametrov a presné zabrúsenie okuliarových šošoviek, umožňujúce optimálne videnie pri rôznych druhoch športu.

Pokiaľ sa venujete športu pre zábavu, udržanie kondície alebo profesionálne, môžete si vybrať z kolekcie športových okuliarov s aerodynamickými tvarmi pre maximálny výkon a dokonalé pohodlie pri nosení.
   
Samozrejmosťou sú okuliare so 100 % UV filtrom, niektoré sú vybavené úpravou proti zaroseniu, antireflexom, polarizáciou a pod.

Kontakt

AD Optika
Kazanská 54
821 06 Bratislava
02 / 45 248 147
0908  727 657

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV - COOKIES

Cesta k nám

Napíšte nám