Služby

Vyšetrenie zraku


Vyšetrenia vykonávame v AD Optike na Kazanskej 54 v pracovných dňoch (vyberte si v rezervačnom systéme) v čase Po-Pia 10:00 - 17:00, na objednávku aj v soboty 9:00 - 12:00. Vieme Vám tak garantovať, že budeme mať pre Vás vyhradený dostatok času a nebudete musieť čakať.

Objednať sa môžete online alebo na tel.č.: 02/452 48 147

Meriame technológiou EyeCode


Príďte si dať zmerať 3D parametre Vašich očí na prístroji Visioffice od firmy Essilor a získate videnie bez skreslenia aj v periférnych častiach skiel.
Táto služba je dostupná pre jednoohniskové aj multifokálne sklá.


Čistenie a opravy okuliarov

Sme pripravení Vaše poškodené okuliare uviesť do pôvodného funkčného stavu. Servis odporúčame vykonať minimálne raz za pol roka. Pokiaľ sa Vám stane hoci aj malá nehoda, je dobré nechať si okuliare prehliadnúť a upraviť. Pokiaľ si zakúpite nové okuliare, nový rám, aj keď Vám ich optik po zhotovení upraví, môže se stať, že po niekoľkých dňoch nosenia, zistíte, že okuliare je potrebné upraviť. Naši oční optici sú pripravení okamžite Vám okuliare znovu upraviť podľa Vašich subjektívnych potrieb, tak aby Vám okuliare nespôsobovali žiadne problémy.

Čistenie okuliarov ultrazvukom vykonávame na základe požiadavky zákazníka a u každých okuliarov, kde sa vykonáva oprava, výmena časti okuliarov alebo nový zábrus okuliarových šošoviek. Zároveň okuliare skontrolujeme, prípadne vyrovnáme a dotiahneme skrutky.

Aplikácia kontaktných šošoviek

Radi Vám poradíme, aké šošovky sú pre vás vhodné a aké si máte objednať. Okrem toho vás však aj naučíme s nimi manipulovať a aplikovať si ich do očí. Na vyšetrenie a aplikáciu kontaktných šošoviek sa môžete objednať online alebo na tel. č. 02 / 45 248 147

Odborné poradenstvo

Naša očná optika Vám podá komplexné informácie a poskytne odborné poradenstvo pri výbere dioptrických rámov, okuliarových šošoviek, kontaktných šošoviek, slnečných a športových okuliarov a ďalších optických pomôcok, ako aj vhodnosti povrchových úprav.
Odborne poradíme pri výbere detských okuliarových rámov a výbere optimálneho druhu šošoviek pre Vaše deti a juniorov.

Kontakt

AD Optika
Kazanská 54
821 06 Bratislava
02 / 45 248 147
0908  727 657

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV - COOKIES

Cesta k nám

Napíšte nám