Starostlivosť o okuliare

Pravidelné čistenie okuliarových šošoviek je zárukou dobrého videnia. Šošovky vyrobené z plastu čistite vždy namokro - opláchnite vlažnou vodou, môžete použiť jemný saponát na odmastenie, prípadne vhodné čistiace spreje a preleštite jemnou handričkou, najlepšie z mikrovlákna. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky, mohli by poškodiť antireflexnú úpravu!

Estetické rady, ako sa majú dámy maľovať


Ak ste myop - krátkozraká:
Váš make-up by mal byť taký, aby robil Vaše oči väčšími, aby vyzerali väčšie. Aplikujte žiarivé, pestrofarebné matné tiene, zvýrazňujúce Vaše oči o tenkú bielu linku na spodné viečko. Čokoľvek už spravíte, vždy sa vyhnite čiernej maskare! Namiesto nej uprednosnite maskaru v tmavých odtieňoch a až úplne na záver.

Ak ste hypermetrop - ďalekozraká:
Mali by ste sa rozhodnúť pre ľahký očný make-up, ktorý stlmí "efekt veľkých očí". Namiesto perleťových tieňov zvoľte matné pastelové tóny a na záver urobte linku tmavou ceruzkou pozdĺž spodných rias.

Ak ste presbyop:
Osvojte si ľahký výzor, vyhnite sa nadbytku krémových štruktúr a voľte jemnú linku na zvýraznenie očí a zmenšenie vrások. Ak máte akýkoľvek typ korekcie na prekrytie tieňov alebo kruhov pod Vašimi očami, aplikujte matný korektor o odtieň svetlejší, než aký je Váš make-up. Vystupňujte Váš výzor vytáčaním mihlaníc pred aplikovaním dvoch vrstiev špirály.

Kontakt

AD Optika
Kazanská 54
821 06 Bratislava
02 / 45 248 147
0908  727 657

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV - COOKIES

Cesta k nám

Napíšte nám