Technológia EyeCode - 3D meranie

Technológia eyecode, ktorá je k dispozícii pre progresívne okuliarové šošovky Varilux®  ako aj pre jednoohniskové okuliarové šošovky, je unikátny systém pre priestorovú diagnostiku zraku, ktorý sa používa pre prispôsobenie Vašich okuliarových šošoviek.

Technológia eyecode umožňuje navrhnúť a vyrobiť päťkrát presnejšie okuliarové šošovky v porovnaní s konvenčnými okuliarovými šošovkami. Vaše videnie je okamžite jasné, netreba si namáhavo zvykať na nové okuliarové šošovky a držanie hlavy zostáva prirodzené.

Nechajte si zmerať jedinečný osobný kód pre svoje oči

Váš očný optik vykonáva pomocou dynamického priestorového merania individuálnu diagnostiku Vašich očí a zisťuje stred rotácie každého oka. Tento údaj, ktorý je nevyhnutný pre vytvorenie a osadenie Vašich okuliarových šošoviek, sa nazýva eyecode. Klinické štúdie preukázali, že dĺžka oka sa pri jednotlivých ľuďoch líši až o 30 %. Významné rozdiely sa niekedy vyskytujú aj medzi obidvoma očami, dokonca aj pre rovnaké hodnoty refrakčnej chyby. Technológia eyecode umožnila očným optikom po prvýkrát použiť na výrobu okuliarových šošoviek Vaše osobné hodnoty získané priestorovým meraním namiesto nominálnych hodnôt.

Ako to funguje?

Dynamické priestorové meranie sa vykonáva v prevádzke očnej optiky pomocou špičkového patentovaného prístroja: Visioffice. Meranie je rýchle a veľmi presné. Oči spoznáte za 30 sekúnd. Vaše držanie hlavy a pohyby očí sa nahrávajú na video. Následne sa analyzujú, aby sa dokonale podchytilo Vaše prirodzené vizuálne správanie.


Prečo sa rozhodnúť pre eyecode?

Schválené nositeľmi: 65 % nositeľov dáva prednosť okuliarovými šošovkám eyecode pred najlepšími konkurenčnými okuliarovými šošovkami, ktoré sú aktuálne dostupné na trhu (testy vykonala nezávislá tretia strana). 66 % všetkých účastníkov uvádzalo, že si pri všetkých činnostiach uvedomovali lepšiu podporu prirodzeného držania hlavy
Okuliarové šošovky eyecode dokonale vyhovujú všetkým Vašim potrebám, bez ohľadu na vek, predpis alebo výber okuliarovej šošovky (číra, slnečná, samozafarbovacia, atď.).

Visioffice  - systém pre priestorové meranie oka

Visioffice je prvý technologický systém pre dynamické priestorové meranie oka, ktorý veľmi presne zmeria všetky parametre potrebné na výrobu akejkoľvek okuliarovej šošovky.

Rýchle a presné meranie

Všetky potrebné merania pre všetky personalizované okuliarové šošovky možno vykonať rýchlo, ľahko a presne.

Technológia dynamického priestorového merania oka

Visioffice umožní namerať skutočné priestorové umiestnenie stredu rotácie každého oka. Na základe merania umožní vytvoriť maximálne prispôsobené okuliarové šošovky – šošovky EyeCode.

Podpora interaktívneho výberu okuliarových šošoviek

Súčasťou systému Visioffice je ucelený rad ukážkových modulov, pomocou ktorých Vám môžme predviesť výhody okuliarových šošoviek, ktoré máme v ponuke.

3D meranie oka na prístroji Visioffice je možné v AD Optike na Kazanskej 54.

Kontakt

AD Optika
Kazanská 54
821 06 Bratislava
02 / 45 248 147
0908  727 657

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV

PODMIENKY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV - COOKIES

Cesta k nám

Napíšte nám